Film Ślubny

Skoro tu już jesteś to nie musimy Cię specjalnie przekonywać do tego że film ze ślubu to świetna, a naszym zdaniem bezcenna pamiątka. Filmujemy śluby od kilku lat i po reakcjach naszych klientów możemy to stwierdzić bez dwóch zdań :) . To właśnie na filmie możemy zarejestrować i odtworzyć po latach dźwięki, których już nie można powtórzyć oraz emocje widoczne tylko na ruchomym obrazie. Miastem, w którym filmujemy najczęściej jest Andrychów na pograniczu Małopolski i Śląska , ale równie często odwiedzamy Wadowice, Kęty ,Szczyrk, Bielsko Białą czy Kraków

Rodzaje Filmów Ślubnych:

Reportaż Ślubny

Teledysk Ślubny

Podziękowania dla rodziców

Sesja narzeczeńska

Plener ślubny

Dron

 

Reportaż Ślubny

Reportaże to najdłuższe filmy jakie wykonujemy w dniu ślubu. Standardowo długość takiego filmu to ok 45 minut, ale na specjalne życzenie wykonujemy dłuższe reportaże. Wszystko zależy od potrzeb i wymagań pary młodej, do których oczywiście chętnie się dostosujemy :). Za filmowanie odpowiada dwóch doświadczonych operatorów, a ewentualne ujęcia z drona w okolicach kościoła i sali weselnej wykonuje nasz zaufany pilot. Jeśli chcesz zachować jak najwięcej szczegółów z dnia ślubu, to będziemy z naszymi kamerami i dobrymi humorami począwszy od przygotowań przez “first look” , błogosławieństwo, przyjazd do kościoła , mszę ślubną …. aż do oczepin jeśli takie będzie Wasze życzenie :).

Oglądając nasz reportaż zadziwisz się jak wiele bezcennych chwil umyka z naszej pamięci zbyt szybko.

Nie pozwólmy im na to ;)

Teledysk Ślubny

Ta nowoczesna forma filmowej prezentacji całego dnia wesela ma z każdym rokiem coraz więcej fanów. Taki klip, który trwa w zależności od wymagań klienta od 3 do 8 minut jest idealny do tego by umieścić go w mediach społecznościowych czy też bez problemów rozesłać do najbliższych. Może być też traktowany jako dynamiczny trailer czy też zapowiedź reportażu dlatego nie dziwi nas fakt iż większość naszych klientów wybiera właśnie pakiet składający się z Reportażu i Teledysku ślubnego.  Choć teledysk ślubny trwa kilka minut to podobnie jak w przypadku reportażu jesteśmy z naszymi kamerami i dronem wszędzie tam gdzie trzeba począwszy od przygotowań, aż do szampańskiej zabawy na parkiecie :)

 

Filmowe Podziękowania

Wszyscy goście, którzy zjawią się na Waszym weselu są wyjątkowi i bardzo ważni, a my dołożymy wszelkich starań by każdy mógł znaleźć się na filmie. Jednak dla wielu to właśnie rodzice wesela są tymi gośćmi, którym należą się specjalne podziękowania bo jak mawiał klasyk “... bez nich nie byłoby nic…”. Jeśli chcecie sprawić rodzicom prawdziwą niespodziankę to “Filmowe Podziękowania” będą strzałem w dziesiątkę - wiemy to z doświadczenia :)

Jeśli już macie swój pomysł jak powinien wyglądać taki film to świetnie!

Jeśli jednak nie wiecie jak się do tego zabrać to pomożemy Wam wybrać odpowiedni sposób, stworzymy scenariusz, znajdziemy odpowiednie miejsce i stworzymy film, który pomożemy wyświetlić dla wszystkich na dużym ekranie podczas wesela.

 

Sesja Narzeczeńska

Są pary, dla których reportaż i teledysk ślubny to za mało :) 

A tak na poważnie uważamy że filmowa sesja narzeczeńska to wspaniała pamiątka. Do wesela pozostało już niewiele czasu i można go świetnie wykorzystać do stworzenia teledysku, który będzie pamiątką tego wyjątkowego czasu. 

Jest to również doskonały sposób na “oswojenie” się z kamerą i z nami :)

Dzięki temu w dniu wesela będziecie już wiedzieć że nie ma się czego bać. 

 

Filmowy Plener Ślubny

Ciężko nam sobie wyobrazić piękny teledysk ślubny bez choćby kilku ujęć nagranych z młoda parą w plenerze. Najczęściej takie ujęcia wykonujemy w dniu ślubu, wystarczy poświęcić 15 - 20 minut by w bliskim otoczeniu sali weselnej sfilmować emocje świeżo upieczonej pary młodej.

Nie zawsze jest taka możliwość więc drugim rozwiązaniem jest umówienie się z nami na inny termin. W takim wypadku mamy znacznie więcej czasu do dyspozycji, a wybór plenerów jest ograniczony tylko przez Wasza wyobraźnię :)

 

Dron

Każdy film zawierający ujęcia drona wydaje nam sie o wiele ciekawszy. Szerokie plany z powietrza dodają przestrzeni i sprawiają że bardziej odczuwamy atmosferę tego dnia. Współpracujemy z najlepszymi pilotami dronów którzy są z nami podczas wyjścia młodej pary z kościoła, przybycia na salę weselną czy też sesji plenerowej.