top of page
  • Zdjęcie autoraMANOLO filmy

Filmujemy Zlot vagmalopolska.pl

Zaktualizowano: 23 paź 2020


vagmalopolska.pl to forum zrzeszające fanów marki z Wolfsburga. W związku z tym że forum obchodzi w tym roku swoje dziesiąte urodziny zostaliśmy zaproszeni do stworzenia klipu ze zlotu, który odbywał się w Choczni koło Wadowic w bardzo ciekawym miejscu.


Kilka tygodni wcześniej odwiedziliśmy miejsce zlotu by poznać organizatorów oraz przy okazji nagrać zaproszenie na zlot, które możesz zobaczyć poniżej :Na spotkaniu ustaliliśmy plan działania. Postanowiliśmy wykorzystać bardzo efektowny hangar dla śmigłowców do nagrania kilku wybranych samochodów.


Jednym słowem było co filmować :) . Nietuzinkowe samochody w otoczeniu śmigłowców to wdzięczny temat .

Klimat na zlocie był świetny, dobra muzyka i pyszne jedzenie wprowadzały wszystkich w piknikowy nastrój. Szybko zrozumieliśmy że "rodzinna atmosfera", o której wspominał Mateusz Kosek na otwarciu zlotu to nie blef. Co więcej ciepłe przyjęcie z jakim się spotkaliśmy sprawiło że tez poczuliśmy się częścią tej rodziny.


Dziękujemy jeszcze raz całej ekipie vagmalopolska.pl z zaproszenie. Jesteśmy pewni że jeszcze się kiedyś spotkamy ;)

Dziękujemy również Filipowi z TROJAK Drone Media za świetne ujęcia z powietrza oraz Marcinowi z M&M Extreme Media za to że znalazł czas by porobić nam świetne fotki podczas pracy ;)


Zapraszamy do oglądania:


#10anniversary #vagmalopolska.pl #vw #golf #mkI #mkII #jetta #polo #airride #bbs

115 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page