top of page
  • Zdjęcie autoraMANOLO filmy

Wzruszający śpiew Panny Młodej i Wejście Smoka, czyli ślub Patrycji i Krzysztofa

Zawsze miło wracać do miejsc, z którymi mamy wiele miłych wspomnień, dlatego bardzo się cieszyliśmy gdy Patrycja i Krzysztof poprosili nas o to byśmy stworzyli teledysk ślubny z ich wesela . Sercem wydarzeń był Chochołowy Dwór w podkrakowskich Jerzmanowicach gdzie realizowaliśmy rok wcześniej jedno z naszych pierwszych zleceń (zobacz teledysk ślubny Sylwii i Michała ,który wtedy powstał).
Ale zanim ponownie odwiedziliśmy Chochołowy Dwór najpierw nagraliśmy przygotowania Krzysztofa, pomagali mu dwaj przyjaciele oraz piesek Szogun. Atmosfera była świetna ,a poczucie humoru Pana młodego udzieliło się i nam. Mimo iż byliśmy częstowani domowej roboty miodówką to musieliśmy odmówić bo “... kamerzysta na wesele w pracy nie pije…” .

Następnie udaliśmy się do rodzinnego domu Patrycji gdzie fryzjer już kończył układanie fryzury ,a my też zapoznaliśmy się z rodzina Panny młodej. Poznaliśmy też White Fox Photo sympatyczny duet fotografów , z którymi mieliśmy przyjemność współpracować po raz pierwszy ..Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci i towarzyszyliśmy Patrycji i jej bliskim w ostatnich przygotowaniach przed wyjazdem do Kościoła św. Stanisława Kostki w Krakowie.

Na mszy nie zabrakło uśmiechów i wzruszeń gdyż ksiądz wygłosił piękne kazanie, po którym Patrycja perfekcyjnie zaśpiewała ‘Nie mogę ci wiele dać” - tego nikt się nie spodziewał!

Po Efektownym wyjściu z kościoła młoda para udała się w stylowej limuzynie na miejsce wesela. Tu już czekali goście, a sala była jak zwykle przygotowana perfekcyjnie .


Po pięknym pierwszym tańcu udało nam się porwać na moment młoda parę . Tuż obok sali weselnej znajdują się idealne tereny do nakręcenia plenerowych ujęć z widokami na wapienne skały Jury Krakowsko -Częstochowskiej . Tego co działo się później słowa mogą już tak dobrze nie opisać więc zobacz jak to wyglądało oczami naszych kamer !


Zapraszamy do oglądania ;)88 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page