top of page
  • Zdjęcie autoraMANOLO filmy

Prezentacja oferty i instrukcja obsługi dla SM Logistic

Zaktualizowano: 23 paź 2020


dron-prezentacja-oferty-
Ujęcie z drona na samoobsługową stację oraz myjnię SM Logistic

Współpraca z tak dużymi i rozpoznawalnymi firmami jak SM Logistic to dla nas zawsze duże wyróżnienie. Takie zlecania pozwalają nam zmienić sposób pracy z reporterskiego, szybkiego podejmowania decyzji "co i jak filmować" na bardziej zaplanowany i spokojny tryb.

Po wstępnych rozmowach z Inwestorem mieliśmy ogólny zarys tego co musimy zrobić. Umówiliśmy się na dwa filmy z których pierwszy miał krótko przedstawiać nowo otwartą myjnię oraz samoobsługową stację paliw w Wieprzu na ulicy Biała Droga. Jest to taka pierwsza stacja paliw w naszej okolicy więc drugi filmik miał być instrukcją obsługi tejże stacji .


przy-planowaniu-ujęć-powstało-wiele-szkiców-dron
Przy planowaniu ujęć powstało wiele szkiców

Wszystko zaczęliśmy od planowania ujęć z Dominiką , która miała być w naszym instruktażu "klientką" oraz tekstów dla lektora.

Kilka szybkich szkiców, pod które podłożyliśmy wybrana muzykę i teksty pomogło nam oraz Inwestorowi wyobrazić sobie jak będzie wyglądał film zanim zabierzemy się do zdjęć .


animatic - scenariusz -planowanie ujęć
Jeden z kadrów w fazie planowania

Na tym etapie pracy wysłaliśmy projekt do zatwierdzenia i wprowadzenia poprawek . Sm Logistic to firma , która wie czego chce więc szybko dostaliśmy odpowiedź oraz listę kilku poprawek, które wprowadziliśmy do projektu.

Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy że najbardziej czasochłonnym etapem przy tym zleceniu będzie oczekiwanie na dobra pogodę . Jednak po dwóch tygodniach trafiło się bezdeszczowe popołudnie, więc postanowiliśmy działać !


ujęcia - kamera-slider-instrukcja
Ujęcia do instrukcji obsługi stacji

Zebraliśmy całą ekipę , Dominika pojawiła się punktualnie tak samo jak Darek , nasz operator drona .

Praca wg scenariusza i listy ujęć , które wcześniej przygotowaliśmy przebiegała szybko , bo większość pracy wykonaliśmy na etapie planowania. Współpraca z Dominiką przebiegała wzorowo, a Darek wykonał kawał dobrej roboty wykonując ujęcia z powietrza.

Oto efekt naszej pracy:
39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page