top of page
  • Zdjęcie autoraMANOLO filmy

ShowRoom Bar - To będzie HIT !


Zostaliśmy zaproszeni do nagrania krótkiej zapowiedzi zupełnie nowej propozycji od Dawida Kawłatowa z Bar De Prix , którego wyczyny mogliśmy podziwiać choćby w tym klipie : Bar De Prix | B-Roll .

ShowRoom Bar , bo o tym pomyśle mowa to propozycja dla wszystkich , którzy szukają miejsca, w którym świetnego jedzenia przygotowywanego na oczach gości nie zabraknie. Będą też oczywiście klasyczne drinki czy tez degustacje alkoholi prowadzone przez specjalistów w tej dziedzinie.

Wszystko się będzie odbywać w formie warsztatów , na których każdy będzie mógł sam spróbować swoich sił , a przy okazji wiele się nauczyć.To nie była nasza pierwsza współpraca z Dawidem, więc poszło nam bardzo sprawnie. Na miejscu była z nami jeszcze Pamela , nasza specjalistka od sushi ( i jak się okazało na miejscu również od tatara :) , oraz Klaudia z Otwarte Migawki - autorka wszystkich pięknych zdjęć , które wtedy powstały. Klaudia jest również częścią zespołu Otwarty Warsztat , który wykonał piękne dekoracje i stoły ze starego drewna , bez których ta sesja nie byłaby tak klimatyczna.Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy i z pewnością nie była to nasza ostatnia wizyta z kamerami w Wadowicach :)

38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page