top of page
  • Zdjęcie autoraMANOLO filmy

Jak nagrać podziękowania dla rodziców

Zaktualizowano: 23 paź 2020

Już sam fakt że młoda para Wrocławia wybrała nas do stworzenia pamiątkowego reportażu i teledysku ze ślubu było dla nas sporym wyróżnieniem. W końcu na weselnym rynku działaliśmy od niedawna, a nasze nakłady na reklamę były znikome. No ale jak sama Patrycja powiedziała :


"... po obejrzeniu waszych filmów wiedziałam że Manolo to jest to czego szukaliśmy... " :)


Jakiś czas po podpisaniu umowy nasza młoda para wpadła na pomysł by nagrać podziękowania dla swoich Rodziców.

Film miał powstać w kompletnej tajemnicy przed wszystkimi, a premiera miała odbyć się podczas wesela.


Już wcześniej mieliśmy okazję nagrać takie podziękowania ( kliknij i zobacz podziękowania Kasi i Kuby) i wiedzieliśmy że film zrobi duże wrażenie na gościach, a przede wszystkim na samych rodzicach.


Po kilkukrotnym przekładaniu terminu spowodowanym niesprzyjającymi warunkami pogodowymi wreszcie udało nam się spotkać .


Patrycja i Kasjan przyjechali do nas dwa miesiące przed ślubem bo wymarzyli sobie by ten film powstał w górach.Grzegorz doświetla blendą nasza parę młodą
Blenda to nasz nieodłączny towarzysz :)

Jeśli chodzi o pogodę to wciąż była bardziej angielska, ale nie przeszkadzało nam to wcale. Mgły dodawały fajnego klimatu, a nasza młoda para była zachwycona widokami.


Jako pierwszy plan zdjęciowy wybraliśmy mały półwysep na jeziorze międzybrodzkim .filmowanie podziękowań podzieliliśmy na kilka etapów. Poszczególne fragmenty filmowaliśmy w innych lokacjach.
Mała ściąga ;)Tak jak poprosiliśmy Patrycja i Kasjan przygotowali słowa podziękowań wcześniej , dzięki temu mogliśmy wszystko nagrać w krótszym czasie.


Jednak już przed kamerą słowa często zaczynały płynąć prosto z serca i to właśnie te kwestie najchętniej wybieraliśmy do filmu.Następnie udaliśmy się do Wielkiej Puszczy gdzie nagraliśmy kolejną część podziękowań.

Nasi goście zaczęli zaprzyjaźniać się z kamerą ;)


podziękowania dla rodziców - praca na planie
Patrycja zaprzyjaźnia się z nasza kamerą :)podziękowania dla rodziców- praca na planie
i jak tu się nie zamyślić ?


Jednak nadszedł czas by pożegnać się z rwącym strumieniem.


Nasz film wymagał jeszcze jednego planu.


Jednak to gdzie i jak nakręciliśmy ostatnie sceny tych podziękowań zostanie nasza słodką tajemnicą, a kulisy będziemy jeszcze długo wspominać ;)Pisząc te słowa jesteśmy już po wspaniałym ślubie Patrycji i Kasjana.

Tak jak się spodziewaliśmy film wywołał mnóstwo łez ze wzruszenia jak i ze śmiechu , a młoda para była bardzo zadowolona z faktu że wybrali akurat taka formę podziękowań.

55 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page