top of page
  • Zdjęcie autoraMANOLO filmy

Wesele na MOLO - Patrycja i Arek

Zaktualizowano: 23 paź 2020


23 Listopada 2019 roku Osiek koło Oświęcimia był spowity we mgle, a lodowaty wiatr sprawił że szybko zmarzliśmy biegając z kamerami w samych marynarkach. Przyjechaliśmy do Molo Resort gdzie Arek miał się przygotowywać do ślubu.


molo osiek z drona
MOLO w Osieku widziane z drona

Pan młody w towarzystwie świadka już czekali na nas w pokoju i wkrótce pojawił się też świetny fotograf ślubny Tomasz Konopka. Szybko znaleźliśmy wspólny język i wykonaliśmy ujęcia z przygotowań. Było przy tym sporo śmiechu bo poczucie humoru Arka nie bierze jeńców :)


filmowanie-przygotowań-pan-mlody-klip-teledysk-molo
Dobry humor Pana młodego podczas filmowania przygotowań - MOLO

Następnie udaliśmy się do pięknego domu, w którym przygotowywała się nasza pani młoda i rodzice. Piękna suknia ślubna już czekała w sypialni więc szybko zabraliśmy się do filmowania.


suknia-ślubna-biała-pani-mloda
Ostatnie poprawki sukni ślubnej

Obrączki , kolczyki i inne dodatki sfilmowaliśmy sprawnie, a wszystkiemu przyglądał się uważnie czarny jak smoła labrador.


pies-na weselu
Wesele! więc trzeba się wystroić :)

Po błogosławieństwie udaliśmy się szybko do kościoła by rozstawić sprzęt do nagrywania dźwięku , oraz wykonać kilka ujęć pustej świątyni . Na miejscu już czekał na nas Filip Trojak - autor większości ujęć z powietrza , które wykorzystujemy w naszych filmach. I tym razem wykonał kawał dobrej roboty.


z-drona- kościół-w-osieku-
Piękny kościół w Osieku - ujęcie z drona

Piękny kościół w Osieku był spowity we mgle, a już pod koniec mszy zaczęło się przebijać wieczorne słońce. Efekt był niesamowity .

Po mszy ślubnej czekało nas wyjście z kościoła w towarzystwie efektownych sztucznych ogni .

ślub-kościół-osiek-młoda para
Efektowne wyjście Młodej pary z kościoła

Było przeraźliwie zimno więc szybko udaliśmy się do Dworku Jedlina gdzie miało odbyć się wesele. Oprawą dźwiękową zajmował się dobrze nam znany Zespół Muzyczny Tequila więc o dobrą zabawę , a co za tym idzie fajny teledysk i reportaż weselny byliśmy spokojni :)


dron-dworek-jedlina-jawiszowice-sala weselna
Dworek Jedlina - ujęcie z drona

Gdy młoda para pojawiła się na sali została tradycyjnie powitana przez rodziców chlebem i solą, a przez resztę gości gromkimi oklaskami.


pierwszy-taniec-młoda-para-dworek-jedlina
Pierwszy taniec :)

Zresztą zobaczcie sami jak wyglądał ten dzień w teledyskowym skrócie :)


Zapraszamy:
291 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page