• MANOLO filmy

Ola i Paweł - teledysk ślubny

Ubiegły rok nie był łatwy dla młodych par, które planowały swoje wesele. Jak pamiętamy nie obyło się bez trudnych decyzji o odwołaniu imprezy bądź zmianie jej terminu.


Często młode pary korzystają z ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca. Nie ukrywamy że w filmie wygląda to bardzo dobrze :)
Pierwszy taniec Oli i Pawła

Jednak są i tacy, którym udało się zorganizować przyjęcie weselne bez przeszkód.


Ola i Paweł to wspaniała para, którą poznaliśmy podczas targów ślubnych na Kocierzu. Po krótkiej rozmowie stwierdzili że to nam powierzą stworzenie teledysku oraz reportażu ślubnego.


Miejscem ślubu był Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Komorowicach, Filmowanie ceremonii ślubnych w tak pięknych miejscach to prawdziwa przyjemność. Na samo wesele udaliśmy się do Szczyrk


Fotografem na weselu była fantastyczna Kasia Kanik z firmy Welon i Frak, dzięki której znaleźliśmy filmowe miejsce na plener z młoda parą. Wspaniale się dogadywaliśmy i mamy nadzieję że nasze drogi się jeszcze kiedyś przetną :)

Zapraszamy do obejrzenia Teledysku :Zapraszamy do obejrzenia Teledysku :
#manoloveddings2020 #wesele2020 #wesele2021 #wesele2022 #teledyskślubny #manolofilmy #plenerślubny #teledysk #młodapara #sukniaślubna #góralenaweselu301 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie