top of page
  • Zdjęcie autoraMANOLO filmy

"Nie okłamuj Ratownika"

Zaktualizowano: 30 mar 2020

Ostatnie dni są trudne dla wszystkich , a szczególnie trudne dla tych, którzy są na pierwszej linii frontu walki z epidemią koronawirusa.
Słyszymy o różnych formach społecznego wsparcia dla pracowników medycznych i sami zastanawialiśmy się jak moglibyśmy pomóc w tej sytuacji więc gdy wczoraj andrychowscy ratownicy medyczni zgłosili się do nas z prośbą o pomoc w nagraniu filmu , zgodziliśmy się bez chwili zastanowienia .
W krótkim filmie ratownicy kierują prośbę o nie zatajanie przed nimi informacji o niedawnych powrotach z innych krajów oraz przebywania w otoczeniu osób podejrzanych o zarażenie koronawirusem. Jest to sprawa kluczowa jeśli chodzi bezpieczeństwo nas wszystkich.Umówiliśmy się w niedzielne przedpołudnie obok andrychowskiej siedziby ratownictwa medycznego. Kierownik Maciej Kobielus przygotował cały tekst wcześniej więc całe nagranie poszło nam bardzo sprawnie.
Na końcu nagraliśmy jeszcze podziękowania za wsparcie ratowników przez osoby prywatne, instytucje oraz kibiców Beskidu Andrychów, którzy zorganizowali zbiórkę pieniędzy na zakup materiałów mających chronić naszych ratowników przed zarażeniem.

Dziękujemy ratownikom za ich prace i poświecenie . Pamiętajmy też że wciąż możemy jeszcze dużo zrobić w kwestii pomocy tym od, których zależy bezpieczeństwo nas wszystkich dlatego wspieramy akcję kibiców Beskidu https://zrzutka.pl/kibiceratownikom oraz wszystkie inne inicjatywy społeczne .
#KibiceRatownikom #koronawirus #covid19 #Andrychów #nieokłamujratownika #dziękujemy #nieklammedyka


546 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page