top of page
  • Zdjęcie autoraMANOLO filmy

Manolo w Magicznych Butach

Zostaliśmy poproszeni o stworzenie dwóch filmów reklamowych dla Magical Shoes.


Magical Shoes jest polskim producentem obuwia minimalistycznego. W ich ofercie znajduje się również buty wegańskie tworzone bez użycia materiałów pochodzenia zwierzęcego.

Naszym zadaniem było stworzenie dwóch krótkich klipów reklamowych przeznaczonych do promocji w mediach społecznościowych.Pierwszy z klipów miał prezentować model Explorer 2.0 . Nagranie odbywało się w Wadowickiej SWD Formma Gym. Mieliśmy wspaniałych modeli, którzy nie mieli łatwego zadania bo ujęcia były powtarzane wielokrotnie i bez ich świetnej kondycji nic by się nie udało :) . Nieoceniona okazała się również obecność przedstawicieli firmy Magical Shoes, którzy dbali o to by żaden istotny szczegół nam nie umknął.


Efekt finalny bardzo nam się podoba :)Drugi z klipów miał zaprezentować linię butów dla dzieci. Nagranie odbywało się w piknikowej atmosferze. Na miejscu pojawiło się mnóstwo małych modeli i jak łatwo się domyślić w obliczu takiego żywiołu jakakolwiek reżyseria nie miała prawa funkcjonować :) .


Postanowiliśmy po prostu zapewnić dzieciom odpowiednią ilość dobrej zabawy i starać się cokolwiek uchwycić naszymi kamerami. W tym samym czasie powstawały świetne zdjęcia, których autorem była Iwona Wróbel, więc na planie działo się bardzo dużo.

A oto efekt naszej pracy:

20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page