• MANOLO filmy

Maja i Artur - nie mogliśmy się doczekać na to weseleMaja i Artur spędzili mnóstwo czasu na przeglądaniu filmów ślubnych by znaleźć kamerzystów , którzy stworzą pamiątkę z ich własnego ślubu i wesela - prawdopodobnie pobili jakiś nieoficjalny rekord :).

Do tego zadania wybrali Manolo Filmy - czyli nas, więc było to nie lada wyróżnienie.Sasja plenerowa na MOLO , teledysk ślubny ,  młoda para
Sesja Plenerowa na MOLO

Nasza młoda para miała bardzo dobrze sprecyzowane oczekiwania co do samego filmu dlatego wcześniej spotkaliśmy się na bardzo przyjemnej kawce by lepiej poznać zarówno siebie jak i oczekiwania naszych bohaterów.

Ustaliliśmy, że powstanie teledysk ślubny o długości 6 -7 minut. “Upakowanie” całego dnia w tak krótkim teledysku to nie lada wyzwanie, więc na wstępie trzeba było podjąć decyzję co w filmie musi się znaleźć, a co niekoniecznie.


W ciągu całego dnia mieliśmy po raz kolejny przyjemność współpracować z Vanilla Sky Photography. Adrian oraz Mykhailo to profesjonalny duet fotografów, z którymi dogadujemy się bez słów co w przypadku pracy na weselu jest bardzo istotne.


Sam ślub odbywał się w Kęckim Klasztorze OO. Franciszkanów, a impreza weselna w wyjątkowym miejscu jakim jest MOLO w Osieku.


Zobaczcie sami jak wyglądał ten wspaniały dzień w telegraficznym skrócie ;)

223 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie