top of page
  • Zdjęcie autoraMANOLO filmy

Kręcimy kolejny teledysk dla Pauliny Wolf

Zaktualizowano: 22 cze 2022foto : Manolo Filmy

To już drugi raz gdy Paulina zaprosiła nas do stworzenia teledysku do swojej piosenki. Jej najnowszy kawałek pod tytułem “Zapach wiosny” bardzo nam się spodobał. Pomysł na klip był prosty, miała być piękna przyroda, kwiaty , robaczki i konie, więc z radością skorzystaliśmy z gościnności Stanicy Hucuł w Sułkowicach koło Andrychowa.


Grzesiek podczas rekonesansu
Manolo Filmy przy pracy

Dzień przed planowaną realizacja ujęć udaliśmy się na miejsce by dokonać rekonesansu. Pięknych miejsc w obrębie Stanicy nie brakuje , więc dość szybko znaleźliśmy odpowiednie plenery by nagrać muzyków.
Kolejnego dnia spotkaliśmy się z wszystkimi na miejscu. Na dobry początek przyszło nam nagrać sceny z Dawidem ( Overdub Studio) Popołudniowe słońce przedzierało się się przez liście wysokich drzew i musimy przyznać że właśnie o taki klimat nam chodziło. Przy okazji pracy nad klipem powstały fotki które można oglądać w tym blogu :)
Kolejnym bohaterem był Tomek ( Overdub Studio), rozstawiliśmy bębny w cieniu wielkiego drzewa i samo nagranie potrzebnych ujęć dzięki pomocy całej ekipy poszło bardzo sprawnie,Skrzypaczkę Basię ulokowaliśmy na pięknej łące, miejsce idealne . O ilości oparzeń od pokrzyw lepiej nie wspominajmy :)Na sam koniec pozostała Paulina. Właściciele Stanicy Hucuł byli tak mili by udostępnić nam pięknego konia. Nagraliśmy kilka scen na kolejnej pięknej łące, praca ze zwierzętami to zawsze improwizacja , ale wg nas poszło bardzo sprawnie i po wykonaniu ujęć z ziemi zdecydowaliśmy by wykonać jeszcze ujęcia z naszego drona.


Następnie skupiliśmy się na nagraniu wokalu. Słońce przesuwało się coraz niżej i mieliśmy dzięki temu świetne oświetlenie. Znaleźliśmy dwa fajne miejsca na nagrania, jednak finalnie do teledysku “weszło” jedno - czasem dla dobra całości lepiej ograniczyć ilość planów.


Efekt naszej wspólnej pracy bardzo nam się podoba i wierzymy że to nie ostatni raz gdy spotykamy się na planie ;)


Zapraszamy do oglądania

24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page