top of page
  • Zdjęcie autoraMANOLO filmy

Kręcimy teledysk dla Pauliny Wolf

Zaktualizowano: 23 paź 2020


teledysk-klip-las-wokalistka-w sercu-Paulina Wolf
Jedna ze scen pod zielonym pniem

Zaledwie kilka dni minęło od chwili, w której Paulina poprosiła nas o stworzenie teledysku do swojej najnowszej piosenki pt. “W sercu”. Można spokojnie powiedzieć że czekaliśmy tylko i wyłącznie na “dobrą pogodę” a prognozy nie były optymistyczne. Wtem jak na zamówienie pojawiła się szansa, która postanowiliśmy wykorzystać. Mieliśmy ogólny pomysł na ten teledysk, ale w tak krótkim czasie nie byliśmy w stanie zaplanować każdego ujęcia. Dlatego ruszyliśmy na zdjęcia z hasłem “spontan!" na sztandarach :).


szukanie miejsca do kręcenia teledysku
czy tu się kręci teledysk?

Udaliśmy się do pobliskiego lasu gdzie postanowiliśmy nagrać ujęcia do pierwszej części teledysku.


na planie teledysku Pauliny Wolf
Dawid w roli oświetleniowca
Był z nami Filip Trojak, który bardzo nam pomógł w organizacji planu, a także był autorem ujęć z powietrza. Paulina po początkowym stresie związanym z obecnością kamer szybko złapała odpowiednie flow więc nasza praca była dzięki temu o wiele łatwiejsza.
nagrywanie wokalu w lesie
nagrywanie wokalu


Zrealizowaliśmy ujęcia, które rozpisalismy sobie wcześniej,a na bieżąco powstawały nowe pomysły . Wieczorne światło przedzierające się przez liście drzew dość szybko tworzyło nowe plany zdjęciowe, więc musieliśmy się spieszyć.dron  to przydatna rzecz przy produkcji teledysku
ujęcie z drona


Następnie udaliśmy na miejsce , które zagwarantuje nam piękne ujęcia otwartych przestrzeni i przy odrobinie szczęścia piękny zachód słońca….. Jak nam to wyszło ?

Zapraszamy do oglądania :)

453 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page