• MANOLO filmy

Dominika & Andrzej - Ślub w barwach jesieni

Zaktualizowano: 21 lut 2020

To była piękna listopadowa sobota, a za oknami widać było wszystkie kolory jesieni. Chcieliśmy by film ślubny Dominiki i Andrzeja zawierał te okoliczności przyrody, które zawsze dodają uroku i magii.


Po przybyciu do domu pana młodego zaskoczył nas widok, który sami możecie podziwiać oglądając nasz Teledysk. Na miejscu czekała już na nas fotograf ślubny, czyli Magdalena Landowska. Szybko złapaliśmy wspólne flow, praca z takimi profesjonalistami to czysta przyjemność. Zapraszamy tu by przyjrzeć się jej zdjęciom. Po nagraniu ujęć z Andrzejem i jego ojcem udaliśmy się do Pani młodej, gdzie przywitano nas ciepłą herbatą.

W powietrzu unosił się spokój i atmosfera oczekiwania. W ogrodzie Dominiki znajdowała się altanka, gdzie nagrana została suknia ślubna. Dzięki pomocy Magdy mieliśmy świetnie ułożone kolczyki, buty, perfumy czy zaproszenie ślubne. Po nagraniu przygotowań z Dominiką i jej sympatyczną mamą mieliśmy jeszcze chwile by nagrać parę ujęć zwierzaków w ogrodzie.


Następnie udaliśmy się do kościoła w Roczynach, który wyglądał majestatycznie na ujęciach z drona. Para młoda w akompaniamencie skrzypiec i organów pojawiła się na ślubnym kobiercu. Po mszy ślubnej pojechaliśmy do Wieprza, gdzie znajduje się sala weselna Polonez.Tam też trwała zabawa do białego rana. Gości na parkiecie bawił niezawodny zespół Tequila, a pyszne drinki serwował Piotrek z BarmanNaTwojejImprezie.

Zobaczcie sami jak wyglądał ślub Andrzeja i Dominiki.
70 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie