• MANOLO filmy

Anna i Miguel

To był 11 sierpnia 2019 roku . Już przed południem w Krakowie żar lał się z nieba , a my własnie wchodziliśmy do krakowskiego mieszkania rodziców Miguela gdzie odbywały się przygotowania do ślubu jego najbliższych jak i samego pana młodego. . Niewielkie mieszkanie było pełne gości z Hiszpanii, a wpadające przez okna światło zapowiadało ciekawe ujęcia , Już wtedy wiedzieliśmy że to będzie piękny film ślubny.Choć bariera językowa z większością domowników była nie do przeskoczenia to zostaliśmy ciepło przyjęci , a oni sami szybko zapomnieli o naszej obecności . Panie dopieszczały makijaże machając wachlarzami , a Miguel wraz tatą spokojnie wiązali krawaty przed wielkim lustrem w sypialni .

Nagrywało się bardzo przyjemnie a współpraca z fotografem , którym był Mariusz Borowiec przebiegała wzorowo .Po opuszczeniu gwarnego mieszkania na starym mieście udaliśmy się w zupełnie inne rejony miasta. Dom rodzinny Pani młodej był otoczony zielenią i kwiatami.

Makijażystka własnie kończyła swoją pracę , ale udało nam się jeszcze uchwycić kilka "pociągnięć pędzla" .

Teledysk ślubny wymaga wielu ujęć więc udaliśmy się jeszcze do ogrodu.

Po powrocie do domu zastaliśmy Anię już w sukni ślubnej , Jeszcze tylko nagrywamy kilka poprawek i pozostaje oczekiwanie na Pana Młodego .

"First Look" wraz z Fotografem Mariuszem zaaranżowaliśmy w ogrodzie ...
Spotkanie Młodej Pary w ogrodzie wyszło perfekcyjnie . Następnie wszyscy udaliśmy się do domu gdzie odbyło się tradycyjne Polskie błogosławieństwo , któremu Hiszpańska część rodziny przyglądała się za zaciekawieniem...


Ślub odbywał się w pięknym Kościele na Skałce, który wtedy przechodził remont części elewacji, więc Młoda Para słusznie zrezygnowała z ujęć wykonanych przez drona .


Będąc w tak pięknym kościele zawsze mamy aż nadmiar tematów do filmowania,. Ilość pięknych detali i obrazów onieśmiela, , chwilę czasu zajęło nam zainstalowanie trzeciej kamery , rejestratora dźwięku u w kościele a także mikrofonu krawatowego u Miguela bo zawsze dbamy o to by reportaż ślubny miał możliwie najlepiej zarejestrowany dźwięk.

Goście szybko zapełnili wielki kościół . Gdy Ania i Miguel pojawili się w kościele rozpoczęła się msza ślubna w dwóch językach.
Na przysiędze Ania nie mogła ukryć wzruszenia .Po raz kolejny użyliśmy mikrofonu krawatowego ,który zamontowaliśmy Panu Młodemu. Pozwoliło to na perfekcyjne nagranie dźwięku z przysięgi.

Po wyjściu z kościoła goście ustawili się w kolejce do składania życzeń świeżo upieczonym nowożeńcom.
Pięknie przygotowana sala weselna ALEXIA w Ochojnie już czekała na gości. Nowożeńcy zostali hucznie przywitani przez wszystkich na zewnątrz, , a przed samym wejściem z tradycyjnym chlebem i solą czekali rodzice.
Po bardzo oryginalnym pierwszym tańcu rozpoczęła się właściwa impreza . Upał nie ustawał więc barman miał mnóstwo pracy przy tworzeniu drinków , a na parkiecie nie brakowało atrakcji . Czy to hiszpańska Sevilliana czy polski Polonez goście bawili się doskonale . Zresztą zobacz cie sami !


Zapraszamy


 


 


#wesele #kamerzystanawesele #teledyskślubny #teledysk #ślubny #Kraków #ślub #klip #manolofilmy #pierwszytaniec #kamerzysta #miłość #polska #hiszpania #kazanie #flamenco #polonez #sevilliana #alexia50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie